Muškarac skočio sa hotela Slavija

Izvor: NoviMagazin.rs, 23.Jan.2015, 10:50   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Muškarac skočio sa hotela Slavija

Muškarac star oko 30 godina poginuo je kada je skočio danas sa zgrade hotela "Slavija" u Beogradu, izjavila je Tanjugu portparol Hitne pomoći Nada Macura.

Macura je rekla da su lekari primili poziv u 08.52 sati i da su po dolasku na lice mesta konstatovali njegovu smrt.

Portparol Hitne pomoći je dodala da je, sudeći prema povredama, muškarac skočio sa veće visine.

Nastavak na NoviMagazin.rs...



Povezane vesti

OSTAVIO OPROŠTAJNO PISMO: Proslavio rođendan, pa se bacio s petog sprata hotela Slavija!

Izvor: NaDlanu.com, 23.Jan.2015

Samoubica juče proslavio 30. rođendan, a danas ostavio oproštajno pismo i skočio s ogromne visine na trotoar, gde je preminuo na licu mesta..Marko M.(30) ostavio je oproštajno pismo danas u hotelu Slavija, a zatim s petog sprata ovog hotela skočio i počinio samoubistvo...Hitna pomoć je po dolasku...

Nastavak na NaDlanu.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NoviMagazin.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NoviMagazin.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.