Izvor: NoviMagazin.rs, 23.Jan.2015, 10:50 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Muškarac skočio sa hotela Slavija
Muškarac star oko 30 godina poginuo je kada je skočio danas sa zgrade hotela "Slavija" u Beogradu, izjavila je Tanjugu portparol Hitne pomoći Nada Macura.
Macura je rekla da su lekari primili poziv u 08.52 sati i da su po dolasku na lice mesta konstatovali njegovu smrt.
Portparol Hitne pomoći je dodala da je, sudeći prema povredama, muškarac skočio sa veće visine.
OSTAVIO OPROŠTAJNO PISMO: Proslavio rođendan, pa se bacio s petog sprata hotela Slavija!
Izvor: NaDlanu.com, 23.Jan.2015
Samoubica juče proslavio 30. rođendan, a danas ostavio oproštajno pismo i skočio s ogromne visine na trotoar, gde je preminuo na licu mesta..Marko M.(30) ostavio je oproštajno pismo danas u hotelu Slavija, a zatim s petog sprata ovog hotela skočio i počinio samoubistvo...Hitna pomoć je po dolasku...



