Muškarac pretučen, dete povređeno

Izvor: B92, 10.Jul.2014, 08:53   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Muškarac pretučen, dete povređeno

Beograd -- Tokom noći u Beogradu jedan muškarac je teže povređen u tuči, a u dva saobraćajna udesa dve osobe su zadobile povrede, među kojima i jedno dete kao pešak.

Muškarac od oko 31 godinu teže je povređen u tuči na uglu ulica Branislava Cvetića i Mekenzijeve, gde je, prema prvim saznanjima, pretučen šipkom, rekla je portparolka Hitne pomoći Nada Macura.

Sa povredama i posekotinama glave i iznad desnog oka, prelomom nosa, višestrukim povredama lica i leđa >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << muškarac je prevezen na VMA, kazala je portparol Hitne pomoći.

Dečak uzrasta oko 13 godina je kao pešak u udesu, koji se dogodio oko 19.10 časova u Ulici Mite Ružića, zadobio razderotinu i povredu glave i kako se sumnja, potres mozga, a prevezen je u Urgentni centar, navela je Macura.

Muškarac star oko 34 godine, vozač, u udesu oko 19.25 časova na Pančevačkom mostu zadobio je povredu grudnog koša, a prevezen je u KBC Zvezdara, rekla je Macura.

Hitna pomoć je tokom noći u Beogradu obavila 94 intervencija od kojih 20 na javnim mestima, a za protekla 24 sata ukupno 227 intervencija od kojih 61 na javnim mestima, precizirala je Macura.

Lekarima su se od hroničnih bolesnika najčešće obraćali srčani bolesnici i osobe sa bolom grudima, astmatičari, osobe sa hipertenzijom i dijabetičari, dodala je Macura.

Portparolka Hitne pomoći je savetovala oprez u saobraćaju, uzimanje tečnosti i vitamina i kupanje na mestima koja su za to predviđena.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Muškarac povređen u tuči, dečak u nesreći

Izvor: NoviMagazin.rs, 10.Jul.2014

U Beogradu je tokom prethodne noći jedan muškarac (31) povređen je u tuči, a dečak od 13 godina u saobraćajnoj nesreći.

Nastavak na NoviMagazin.rs...

Noć u Beogradu: Muškarac povređen u tuči, dečak u udesu

Izvor: NaDlanu.com, 10.Jul.2014

Tokom noći u Beogradu jedan muškarac je teže povređen u tuči, a u dva saobraćajna udesa dve osobe su zadobile povrede, među kojima i jedno dete kao pešak...Muškarac od oko 31 godinu teže je povređen u tuči na uglu ulica Branislava Cvetića i Mekenzijeve, gde je, prema prvim saznanjima, pretučen...

Nastavak na NaDlanu.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.