Muškarac nameravao da se ubije u Palati pravde

Izvor: NoviMagazin.rs, 29.Mar.2016, 19:58   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Muškarac nameravao da se ubije u Palati pravde

Sredovečni muškarac, koji ima status osumnjičenog u jednom krivičnom postupku, nameravao je danas da izvrši samoubistvo skokom sa osmog sprata kroz svetlarnik beogradske Palate pravde, ali su ga u tome sprečili tužilački pripravnici i sudska straža, prenose beogradski mediji.

Incident se dogodio oko podneva, kada su zaposleni zatekli muškarca   kako preskače ogradu na stepeništu.

Na poslednjem spratu Palate pravde nalaze se prostorije namenjene tužilačkim >> Pročitaj celu vest na sajtu NoviMagazin.rs << pripravnicima iz sva tri osnovna beogradska tužialštva, kao i Višeg tužilaštva.

Muškarac se popeo sa nižih spratova u nameri da sebi oduzme život i baci se pravo u prizemlje zgrade, kojim u svakom trenutku prolaze desetine ljudi.

Drama je trajala nekoliko minuta da bi na posletku tužilacki pripravnici i stražari uspeli da ga odgovore i prebace nazad preko ograde.

Iz suda je izveden u pratnji straže, a potom je kolima Hitne pomoći prebačen na kliniku "Laza Lazarević", prenose mediji.

Nastavak na NoviMagazin.rs...



Povezane vesti

Beogradska Palata pravde: Optuženik hteo da se ubije!

Izvor: Večernje novosti, 29.Mar.2016

MUŠKARAC srednjih godina hteo je u utorak oko 13 časova da se ubije skočivši sa osmog sprata kroz svetlarnik Palate pravde, ali su ga u tome sprečili sudska straža i tužilački pripravnici. Incident se dogodio na poslednjem spratu Palate pravde, gde se inače nalaze prostorije namenjene tužilačkim...

Nastavak na Večernje novosti...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NoviMagazin.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NoviMagazin.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.