Može se glasati i bez obaveštenja

Izvor: B92, 14.Mar.2014, 20:20   (ažurirano 02.Apr.2020.)

"Može se glasati i bez obaveštenja"

Beograd -- Predstavnik Cesida Đorđe Vuković izjavio je da građani ne treba da brinu ako nisu dobili listić sa obaveštenjem o mestu gde će glasati.

Vuković je dodao da je dovoljno da na biralište dođu s važećim ličnim dokumentom.

"Taj listić nije uslov da se glasa, ni kriterijum za diskriminaciju", rekao je Vuković agenciji Beta.

Dodao je da građani ne dobijaju ta obaveštenja zbog neažurnosti pošte ili lokalne administracije, a to što država nije >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << ažurna pri slanju tih listića, ne treba da zabrine glasače, rekao je Vuković.

Po njegovim rečima, građanin, ukoliko ne zna gde treba da glasa, može da nađe svoje ime u biračkom spisku na internetu, na sajtu Republičke izborne komisije i Ministarstva uprave i lokalne samouprave, ili da se na dan izbora, u nedelju, raspita na najbližem glasačkom mestu.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Može se glasati i bez obaveštenja

Izvor: Akter, 14.Mar.2014

Đorđe Vuković izjavio je da građani ne treba da brinu ako nisu dobili listić sa obaveštenjem o mestu gde će glasati

Nastavak na Akter...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.