Monako nudi Ronaldu 23 miliona evra godišnje

Izvor: Glas javnosti, 11.Jun.2013, 11:02   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Monako nudi Ronaldu 23 miliona evra godišnje

MONAKO - Novi francuski prvoligaš Monako spreman je da ponudi 23 miliona evra godišnje Kristijanu Ronaldu!

Ruski tajkun Dmitri Ribolovljev, vlasnik Monaka, po svaku cenu želi Portugalca u svoje redove kako bi, iovako moćan klub, učinio još jačim. Koliko je Rus ozbiljan u nameri govori i činjenica da je spremio nagradu za Ronaldovog agenta Horhea Mendeša u visini od čak deset miliona evra ukoliko ubedi svog klijenta da potpiše za "Kneževe".

Prednost Monaka u odnosu >> Pročitaj celu vest na sajtu Glas javnosti << na ostale ekipe je to što se u Kneževini ne obračunava poreska stopa, pa zato igrači dobijaju mnogo veće sume novca.

Ronaldo pored ponude Monaka ima i ponudu Mančester junajteda.

Ribolovljev je u dosadašnjem prelaznom roku doveo Radamela Falkaoa iz Atletika, Džejmsa Rodrigeza i Žoaoa Mutinja iz Porta.

Nastavak na Glas javnosti...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Glas javnosti. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Glas javnosti. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.