Mladić u Ripnju ranjen u nogu

Izvor: Kurir, 22.Mar.2013, 09:38   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Mladić u Ripnju ranjen u nogu

Zadobio je ustrelnu ranu leve potkolenice i desne butine i prevezen je u Institut za ortopediju Banjica

BEOGRAD - Na putu za Avalu u Ripnju rano jutros, oko 02.50 časova, muškarac star oko 26 godina zadobio je ustrelnu ranu leve potkolenice i desne butine i prevezen je u Institut za ortopediju Banjica.

U udesu oko 19.10 časova u Ulici Braće Puhalovića u Surčinu, pešak, muškarac star oko 68 godina zadobio je povredu glave, kuka, razderotinu i pod >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << sumnjom da ima i prelom potkolenice prevezen je na odeljenje za reanimaciju Urgentnog centra, istakla je portparol Hitne pomoći dr Nada Macura.

U udesu oko 22 časa na Brankovom mostu devojka stara 20 godina, vozač, zadobila je povredu stomaka, bol u vratu i prevezena je u Urgentni centar, rekla je Macura.

Hitna pomoć je tokom noći obavila 93 intervencije od kojih 11 na javnom mestu, a pomoć lekara najčešće su tražili srčani bolesnici i astmatičari.

Dr Macura je savetovala da je potrebno da se zbog hladnog vremena pričuvaju srčani bolesnici.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.