Mladić ranjen nožem u Beogradu

Izvor: B92, 30.Jul.2014, 08:27   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Mladić ranjen nožem u Beogradu

Beograd -- Tokom noći u Beogradu se dogodio saobraćajni udes u kojem su povređene dve osobe, od kojih jedna teže, a jedan mladić je uboden nožem.

Mladić star oko 19 godina je oko 00.10 časova u Ulici Svetozara Radojčića na Zvezdari zadobio ubodnu ranu u predelu između lopatica, rekla je portparol Hitne pomoći Nada Macura. .

Mladić je, prema prvim saznanjima, bio alkoholisan, a prevezen je u Urgentni centar, istakla je portparol Hitne pomoći.

Dve ženske >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << osobe, koje su se nalazile na motoru, povređene su u udesu, koji se dogodio oko 21.30 časova u Ulici Olge Jovičić u Kotežu, rekla je Macura.

Tom prilikom teže je povređena ženska osoba stara oko 28 godina koja je zadobila povrede glave i leđa u slabinskoj regiji, potres mozga i uganuće levog skočnog zgloba, istakla je Macura.

Devojka stara oko 20 godina, vozač motocikla, zadobila je povredu glave, rascep usne i povredu levog kuka, rekla je Macura i dodala da su obe osobe prevezene u Urgentni centar.

Saobraćajni udes se dogodio i oko 22 časa u Južnom bulevaru 112, ali je jedno lice odbilo bolnički tretman, navela je Macura.

Hitna pomoć je tokom noći u Beogradu do 06.00 sati obavila 107 intervencija od kojih 19 na javnim mestima, a za protekla 24 sata ukupno 246 intervencija od kojih 67 na javnim mestima, precizirala je Macura.

Lekarima su se najčešće obraćali srčani bolesnici, astmatičari i psihijatrijski pacijenti, dodala je Macura.

Portparol Hitne pomoći je savetovala uzimanje tečnosti, nošenje boce sa vodom, uzimanje vitamina, adekvatno oblačenje i oprez u saobraćaju.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.