Mladić podlegao povredama

Izvor: RTS, 05.Jan.2012, 18:52   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Mladić podlegao povredama

Mladić Denis A. umro je nakon što je, ispred kafića "Kaktus Džek" u Majdanpeku, izboden nožem. Policija uhapsila napadača.

Denis A. (24) iz Majdanpeka umro je od povreda koje je zadobio tokom protekle noći ispred kafića "Kaktus Džek", kada je izboden nožem, saopštila je Policijska uprava u Boru.

Mladića je više puta nožem ubo njegov sugrađanin Miloš L. (20). Napadu je prethodila svađa između njih dvojice.

Denis A. je posle tuče prebačen >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << na Odeljenje hirurgije majdanpečke bolnice sa više ubodnih rana u predelu ramena i stomaka, ali je podlegao povredama.

Radnici Policijske stanice u Majdanpeku uhapsili su Miloša L, a istražni sudija Višeg suda u Negotinu odredio mu je pritvor do 48 sati, navodi se u saopštenju.

Nastavak na RTS...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.