Mladen Radović: Sad imam sve zube, hvala vam!

Izvor: Kurir, 04.Nov.2013, 07:25   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Mladen Radović: Sad imam sve zube, hvala vam!

Zahvaljujući vama iz Kurira i stomatološkoj ordinaciji „Beladent estetik“ sad imam sve zube. Mogu da se smejem, a da se ne stidim, mogu lepo da jedem i konačno da se kad legnem da spavam ne sekiram kako da skupim novac za zubara

BEOGRAD - Ne skida osmeh s lica!

Mladen Radović (19) iz Obrenovca dobio je otkaz na poslu jer se jedna mušterija požalila da je ružan pošto nije imao sedam prednjih zuba. Kurir je o tome pisao, nakon čega se javila stomatološka >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << ordinacija koja mu je besplatno uradila intervenciju. Danas Mladen može slobodno da se osmehne i pokaže blistave zube.

- Zahvaljujući vama iz Kurira i stomatološkoj ordinaciji „Beladent estetik“ sad imam sve zube. Mogu da se smejem, a da se ne stidim, mogu lepo da jedem i konačno da se kad legnem da spavam ne sekiram kako da skupim novac za zubara. Dr Maja Mikalački je najbolja zubarka na svetu! Punih mesec dana sam odlazio u ordinaciju, a ponekad mi je sređivala zube i po pet sati. Za sve to vreme, nisam osetio bol, bila je tako pažljiva i puna razumevanja prema meni. Naročito kad je saznala da se strašno bojim zubara - priča Mladen, ne skidajući osmeh s lica. Doktorka Maja Mikalački kaže da joj je izuzetno drago što je pomogla Mladenu.

- Veoma sam srećna što se Mladenu vratio osmeh na lice - kaže zubarka Maja.

(S. S.)

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.