Misteriozni Tramp: Za dva-tri dana objaviću mesto sastanka s Kimom

Izvor: SrbijaDanas.com, 09.Maj.2018, 19:47   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Misteriozni Tramp: Za dva-tri dana objaviću mesto sastanka s Kimom

Američki predsednik ranije je nagovestio da će do susreta doći do kraja maja ili početkom juna

Američki predsednik Donald Tramp izjavio je danas da će u naredna dva ili tri dana obelodaniti mesto sastanka sa severnokorejskim liderom Kimom Džongom Unom, navodeći da to neće biti u demilitarizovanoj zoni duž granice dve Koreje.

Pročitajte i:

- Neće biti tamo - rekao je Tramp u Beloj kući odgovarajući na pitanje novinara.

Prethodno >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << je u Seulu objavljeno da je Tramp u telefonskom razgovoru sa južnokorejskom kolegi Mun Džae-inu rekao da će uskoro obelodaniti mesto i vreme planiranog sastanka sa severnokorejskim liderom.

Tramp je ranije rekao i da bi sastanak sa Kimom mogao da bude održan do kraja maja ili početkom juna.

BONUS VIDEO: Pogledajte kako izgleda moderno srpsko naoružanje!

Tada je naveo da bi voleo da sastanak bude u demilitarizovanoj zoni između Severne i Južne Koreje, a kao potencijalna lokacija za samit mogao bi da bude i Singapur.

Nastavak na SrbijaDanas.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.