Misija nam je da prenesemo iskustva

Izvor: Beta Video, 10.Apr.2017, 12:49   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Misija nam je da prenesemo iskustva

BEOGRAD - Projekt menadžer REECO SrbijaLjiljana Abadžić Milanković rekla je da ta kompanija spaja internacionalini i domaći biznis i ima ``misiju da transfer dobre prakse iz zemalja koje su nivo iskoristivosti energije iz obnovljivih izvora postavili na visok nivo“. (CH4)

Kliknite na sliku da bi video krenuo.

Realizovano uz pomoć www.beta-video.tv

Nastavak na Beta Video...



Povezane vesti

Pozvla sve da posete sajam

Izvor: Beta Video, 10.Apr.2017

BEOGRAD - Projekt menadžer REECO Srbija Ljiljana Abadžić Milanković uputila je poziv svim zainteresovanim da posete Sajam REECO jer će tu moći da nauče šta je to novo na polju same tehnologije iskoristivosti iobnovljive energije. (CH6)

Kliknite na sliku da bi video krenuo.

Realizovano uz pomoć www.beta-video.tv

Nastavak na Beta Video...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Beta Video. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Beta Video. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.