Izvor: Blic, 19.Jun.2011, 11:45 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Mirna noć za Hitnu pomoć u Beogradu
Tokom protekle noći u Beoradu nije bilo saobraćajnih udesa a ni tuča sa teškim traumama, tako je da noć za ekipe Hitne pomoći protekla mirno.
Noć je obeležilo samoubistvo koje se desilo oko 21.30 na Brankovom mostu kada je mladić, sa novobeogradske strane mosta, skočio na beton i na mestu ostao mrtav.
Prema rečima lekara Hitne pomoći, ekipe su noćas intervenisale 100 puta, od toga 35 na javnom mestu, a reagovano je i na tri poziva zbog zdravlja dece.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.









