Mirna noć u Beogradu

Izvor: Blic, 07.Mar.2012, 09:20   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Mirna noć u Beogradu

Hitna pomoć je tokom noći na području Beograda obavila 83 intervencije od kojih samo tri na javnom mestu, a lekarima su se najčešće javljali hronični i srčani bolesnici, izjavila je jutros Tanjugu portparol Hitne pomoći Nada Macura.

Macura je rekla da tokom noći nije bilo saobraćajnih udesa, da je bio rekordno mali broj događaja na javnom mestu i da je noć za Hitnu pomoć bila mirna.

Hitna pomoć je za protekla 24 sata imala 218 intervencija od kojih 55 na >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << javnom mestu, precizirala je Macura.

Macura je savetovala provetravanje prostorija u kojima se boravi, a onima koji odlaze na posao da se slojevito oblače, dok je roditeljima poručila da pričuvaju decu od ranog uzimanja sladoleda.

Macura je savetovala i što češće odmaranje, a onima koji odlaze na put i vozačima da budu odmorni i skoncentrisani i da bi najbolje bilo izbegavati noćnu vožnju.

Povezane vesti: Šest osoba povređeno u udesima Dve osobe povređene u saobraćajkama, a pet u tučama Prošle noći veliki broj lekarskih intervencija zbog pijanstava

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.