Izvor: Blic, 08.Okt.2013, 12:45 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Ministarstvo: Biće PISA testiranja
Ministarstvo prosvete, nauke i tehnološkog razvoja izmirilo je sve obaveze iz ugovora o učešću u Programu međunarodnog postignuća učenika - PISA 2012. koji je potpisan sa Organizacijom za ekonomsku saradnju i razvoj (OECD).
Kako se navodi u saopštenju, OECD je saradnju ocenio kao odličnu i pozvao Ministarstvo prosvete, nauke i tehnološkog razvoja da učestvuje i u narednom ciklusu - PISA 2015.
U vezi sa nastavkom učešća Srbije u PISA testiranjima, Ministarstvo prosvete, nauke i tehnološkog razvoja naglašava da ostaje privrženo međunarodnim testiranjima, uključujući i PISA 2015.
Najčitanije SADA:
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.












