Milanović kritikovao Austriju: Indirektno glupo

Izvor: B92, 15.Nov.2021, 22:11

Milanović kritikovao Austriju: "Indirektno glupo"

Zagreb -- Predsednik Hrvatske Zoran Milanović oštro je kritikovao Austriju zbog uvođenja lokdauna za nevakcinisane i ocenio tu meru kao ''indirektno glupu''.

"U Austriji se danas zabranjuje ljudima koji nisu vakcinisani da napuste svoj dom. Šta je to, nauka ili metode koje podsećaju na 30-te godine", kazao je Milanović nakon audijencije kod pape Franje, a prenose austrijski mediji i zagrebački "Jutarnji list".

Milanović je kazao ''da u poslednje vreme ima probleme >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << sa željom za iživljavanjem bez ikakvih argumenata''. "Nauka ne može istovremeno biti izum vakcine, koja je delo pojedinih brilijantnih umova, i ova glupost kod mera. Preporučio sam gađanima da se vakcinišu, ali građani imaju pravo da se štite od proizvoljnosti'', kazao je on.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Milanović kritikovao Austriju zbog lokdauna za nevakcinisane

Izvor: Nezavisne Novine, 15.Nov.2021

BEČ - Predsjednik Hrvatske Zoran Milanović oštro je kritikovao Austriju zbog uvođenja lokdauna za nevakcinisane i ocijenio tu mjeru, kako je rekao, "indirektno glupom".

Nastavak na Nezavisne Novine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.