Izvor: Nezavisne Novine, 23.Dec.2016, 22:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Milan osvojio italijanski Superkup, Pjanić asistirao

Fudbaleri Milana osvajači su italijanskog Superkupa. Oni su u Dohi savladali ekipu Juventusa nakon izvođenja penala, pošto je regularni dio završen rezultatom 1:1, te produžetaka kada se nije mijenjao rezultat.

Juventus je došao u vođstvo u 18. minuti golom Kjelinija, nakon odlično izvedenog kornera bh. reprezentativca Miralema Pjanića.

Milan je rezultat poravnao sjajnim pogotkom glavom Bonaventure u 38. minutu.

Nakon 90. minuta i produžetaka, pristupilo se izvođenju penala, a uspješniji je bio tim iz Milana.

Nastavak na Nezavisne Novine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.