Mijatov: Možemo do nove medalje

Izvor: Kurir, 19.Sep.2013, 08:03   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Mijatov: Možemo do nove medalje

Selektor očekuje da Kristijan Fris, Aleksandar Maksimović, Viktor Nemeš ili Dejan Franjković obraduju ljude u Srbiji

Momci, samo hrabro.

Selektor srpske rvačke reprezentacije u grčko-rimskom stilu Bojan Mijatov veruje da će njegovi puleni uspeti da se sa Svetskog prvenstva u Budimpešti vrate s medaljom.

- Momci su dobri s kilogramima, puni su elana. Bitno je da nema povreda. Nadam se medalji, ali neću da obećavam. Sve što treba >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << da kažu, momci će reći na strunjači - rekao je selektor Mijatov.

Najviše šanse da stignu do pobedničkog postolja imaju Kristijan Fris (do 60 kg) i Aleksandar Maksimović (do 66 kilograma). Iz senke šansu vrebaju Viktor Nemeš (do 74 kg) i Dejan Franjković (do 96 kg).

- Fris i Maksimović su sparingovali s najkvalitetnijim borcima. Ima boraca koji im lično ne odgovaraju, ali se nadam da, uz dobar žreb, obojica mogu da uđu u borbu za visok plasman. Nemeš je još junior i njegovo vreme tek dolazi. Franjković je tek sanirao povredu. Biće mu teško jer u njegovoj kategoriji ima prijavljeno čak 35 rvača. On bi opravdao moja očekivanja i ako bi ušao među deset najboljih na svetu - zaključio je Mijatov.

(S. R.)

Nastavak na Kurir...



Povezane vesti

Mijatov: Možemo do nove medalje

Izvor: Dzungla.org, 19.Sep.2013

Selektor očekuje da Kristijan Fris, Aleksandar Maksimović, Viktor Nemeš ili Dejan Franjković obraduju ljude u Srbiji OpširnijeKurir

Nastavak na Dzungla.org...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.