Mihajlović: Neću izneveriti Vučićevo poverenje

Izvor: NoviMagazin.rs, 23.Okt.2016, 10:58   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Mihajlović: Neću izneveriti Vučićevo poverenje

Premijer Aleksandar Vučić mi je pružio priliku, pozvao me u vladu i to neću da izneverim, izjavila je Zorana Mihajlović, potpredsednica Vlade i ministarka saobraćaja i građevine.

"U Vladi ću biti sve dok je on premijer", rekla je Mihajlović za "Alo".

Ona je navela da nije neko "ko ćuti i klima glavom, ko voli da se izvlači i beži od posla i odgovornosti i radi drugom iza leđa".

"Želim da radim, želim da Srbija bude uspešna. Želim da moj sin >> Pročitaj celu vest na sajtu NoviMagazin.rs << i sva druga deca ostanu da žive ovde. Želim i još više žena u politici i na odgovornim funkcijama, jer ćemo samo tako imati veća prava. I znam da me to razlikuje od mnogih, pa možda nekom izgledam kao opozicija", rekla je Mihajlović za "Alo", a prenosi "Blic".

Ona je prokomentarisala i "pomirenje" sa ministrom spoljnih poslova Ivicom Dačićem.

"Verujem da je Dačić kao iskusni političar shvatio da je pogrešio što me je bez razloga napao u medijima. Prema onome koliko se trudio da opet imamo dobre odnose ponekad mi se čini kao da je imao suflera kada je govorio o meni. Ali, Dačić je džentlmen koji, priznajem, uvek pronađe način da me nasmeje", istakla je ministarka.

Mihajlović je rekla i da će se u SNS-u o predsedničkim izborima govoriti tek sledećeg proleća.

Ona je rekla da Aleksandru Vučiću neće biti lako da izabere kandidata za predsednika, "jer SNS ima veliki broj ljudi koji i sada vode najodgovornije funkcije i koji bi bez problema mogli da vode i Srbiju".

"Imamo Tomislava Nikolića, Maju Gojković koja vodi Skupštinu, Jorgovanku Tabaković, koja vodi NBS, Nikolu Selakovića i još puno vrlo sposobnih i kvalitetnih ljudi. Što se mene tiče, sa mnom niko nije razgovarao o tome, niti mi je bilo ko tako nešto ponudio, niti očekujem tako nešto", ponovila je Mihajlović.

Nastavak na NoviMagazin.rs...



Povezane vesti

Mihajlović: Neću izneveriti Vučićevo poverenje

Izvor: Nezavisne Novine, 23.Okt.2016

BEOGRAD - Premijer Aleksandar Vučić mi je pružio priliku, pozvao me u Vladu i to neću da izneverim, izjavila je Zorana Mihajlović, potpredsjednica Vlade i ministar saobraćaja i građevine..."U Vladi ću biti sve dok je on premijer", rekla je Mihajlovićeva za "Alo"...Ona je navela da nije neko...

Nastavak na Nezavisne Novine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NoviMagazin.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NoviMagazin.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.