Izvor: Nezavisne Novine, 17.Jan.2019, 12:19 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Migranti zaustavili voz u Stanarima i opljačkali putnike
STANARI - Grupa od pet migranata juče je prisilno zaustavila voz uz pomoć ručne kočnice na otvorenoj pruzi u mjestu Stanari, koji je saobraćao na relaciji Bihać-Sarajevo.
Nastavak na Nezavisne Novine...
Povezane vesti
RAZBOJNIŠTVO NA ŠINAMA Migranti OPLJAČKALI putnike voza
Izvor: Blic, 17.Jan.2019
Grupa od pet migranata prvo je u vozu opljačkala više putnika, a zatim su zaustavili voz na otvorenoj pruzi u Stanarima i pobegli, potvrđeno je u Policijskoj upravi Doboj.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.









