Izvor: B92, 21.Maj.2015, 10:23 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Meksiko: Krokodil pojeo dečaka
Sedmogodišnjeg dečaka u Meksiku pojeo je krokodil dok se igrao u blizini reke, a za krvoločnom životinjom se još uvek traga.
Manuel Abraham se sa svojim ocem nalazio kraj ušća Bara Santa Ana kada se balon sa kojim se igrao otkotrljao blizu vode. Dečak je potrčao za balonom i u tom trenutku iz vode je izronio krokodil, ščepao dečaka za glavu i odvukao ga je u vodu.
Dečakov otac i još nekoliko prolaznika potrčalo je ka vodi, ali je krokodil sa dečakom u >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << ustima nestao pod vodom.
Potraga za krokodilom i ostacima dečakovog tela još uvek traje i u nju su uključeni vojnici, pripadnici civilne zaštite i ribari, javljaju svetski mediji.
Ovo je osmi napad krokodila u ovom području u poslednje dve godine.






