Meksički predsednik se neće vakcinisati

Izvor: B92, 05.Apr.2021, 17:48

Meksički predsednik se neće vakcinisati

Predsednik Meksika Andres Manuel Lopes Obrador izjavio je danas da neće da se vakciniše protiv kovida 19, jer su mu lekari rekli da još ima visok nivo antitela.

Lopes Obrador je bio zaražen koronavirusom u januaru.

"Imam dovoljan nivo antitela i trenutno mi nije neophodno da se vakcinišem za sada", rekao je Lopes Obrador, preneo je AP.

Predsednik Meksika je u više navrata rekao da će sačekati svoj red da se vakciniše ne želevši da to postane spektakl.
>> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << />
Krajem marta on je rekao da će biti vakcinisan kada ljudi stariji od 60 godina u centralnim opštinama Meksiko Sitija dobiju prve doze vakcina.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.

Nastavak na B92...



Povezane vesti

Predsednik Meksika odbio vakcinu: Rekao mi je doktor da imam dovoljno antitela

Izvor: N1 televizija, 06.Apr.2021, 14:04

Predsednik Meksika Andres Manuel Lopez Obrador rekao je da, za sada, neće primiti vakcinu protiv koronavirusa.

Nastavak na N1 televizija...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.