Izvor: Nezavisne Novine, 17.Nov.2025, 11:21

Mehemedu Vukaliću 42 godine zatvora za zločin u Gimnaziji

SANSKI MOST - Mehemed Vukalić osuđen je na kaznu zatvora u trajanju od 42 godine prvostepenom presudom koju je izrekao Kantonalni sud u Bihaću.

Nastavak na Nezavisne Novine...






Povezane vesti

FBiH: Trostruki ubica iz Sanskog Mosta osuđen na 42 godine zatvora

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 17.Nov.2025, 12:04

Trostruki ubica u Gimnaziji u Sanskom Mostu, Mehemed Vukalić, osuđen je prvostepenom presudom na kaznu zatvora u trajanju od 42 godine.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.