Medvedev dolazi u Srbiju posle izbora?

Izvor: Vesti-online.com, 19.Mar.2016, 22:35   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Medvedev dolazi u Srbiju posle izbora?

Premijer Ruske Federacije Dmitrij Medvedev u Srbiju dolazi tek posle republičkih izbora.

Iako je bilo reči da će Medvedev doći u predizbornoj kampanji, a predsednik Vlade Srbije Aleksandar Vučić je trebalo samo da odredi datum posete, planovi su u međuvremenu promenjeni.

O tome je juče bilo reči na sastanku Vučića i ambasadora Ruske Federacije u Srbiji Aleksandra Čepurina.

- Odlučeno je. Medvedev definitivno dolazi posle izbora - kaže sagovornik >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << lista "Blic". Još, međutim, nije precizirano kada će se to dogoditi, ali okviran plan posete postoji.

- U zavisnosti od toga kada će biti formirana vlada, biće određen i datum posete. To može da se dogodi u najboljem slučaju u junu, a ukoliko ne budemo imali novu vladu, onda u septembru - navodi izvor Blica.

Isti sagovornik ističe i da će tokom te posete biti potpisan ugovor o izvozu "Fijatovih" vozila u Rusiju.

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.