Mašinac siguran u Šapcu

Izvor: NTV.rs, 08.Nov.2015, 19:19   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbalerke Mašinca opravdale su ulogu favorita i u desetom kolu Superlige savladale ekipu Mačve u Šapcu sa 5:2, na poluvremenu je bilo 4:0. Nišlijeke su već u trećem minut povele iz penala, strelac je bila Kristina Krstić, da bi do odlaska na odmor mrežu domaćih zatresle još Smiljković, Šarac i Ivanović. U nastavku meča izabranice Perice Krstića došle su do 5:0, preko Ćirićeve. Poraz domaćih ublažile su Maksimović i Jezdić koje su postavile konačan rezultat.
U sledećem kolu na Delijski Vis stiže ekipe Vojvodine.

Nastavak na NTV.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NTV.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NTV.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.