Manekenka: Kakvo telo Dženi ima!

Izvor: Mondo, 02.Apr.2013, 20:21   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Manekenka: Kakvo telo Dženi ima!

Bruklin Deker zavidi holivudskoj glumici Dženifer Aniston na telu i volela bi da joj ga ona pozajmi.

Ona je manekenka, supruga je teniskog veterana Endija Rodika, ali nije zadovoljna sobom. Odnosno, nije potpuno zadovoljna.

Bruklin Deker, 25-godišnja manekenka, angažovana za "Victoria's Secret" kaže da Dženifer Aniston ima strašno telo i da je bila zapanjena i oduševljena kada je videla kako izgleda u bikiniju.

Njih dve su zajedno glumile u komediji >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << "Just Go With It". Od tada Bruklin ima "traume". Naravno, šalimo se.

Upitana čije bi telo volela da pozajmi, ako bi tako nešto bilo moguće, manekenka je u intervjuu za "Women's Health" odgovorila: "Bez dileme - telo Dženifer Aniston! Videla sam je u bikiniju, na snimanju filma i oduševila sam se! Trebalo je da idemo zajedno na jogu, ali sam bila čak zaplašena, jer sam videla kako izgleda".

Hm, šta li bi na ovo rekao Bred Pit?

(MONDO)

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.