Izvor: B92, 13.Nov.2016, 00:36 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Maloletnik izboden u centru Niša
Niš -- U centru Niša nožem je izboden maloletnik koji je sa teškim povredama prebačen na Dečiju kliniku, javljaju “Večernje novosti”.
Kako navode, napad se desio na Trgu učitelja Tase
Uzrok napada još nije poznat.
Povezane vesti
Maloletnik izboden u centru Niša
Izvor: NoviMagazin.rs, 13.Nov.2016
U centru Niša nožem je izboden maloletnik koji je sa teškim povredama prebačen na Dečiju kliniku, javljaju “Večernje novosti”...Kako navode, napad se desio na Trgu učitelja Tase..Uzrok napada još nije poznat.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.











