Male uloge za TV lica

Izvor: Vesti-online.com, 20.Jul.2016, 05:11   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Male uloge za TV lica

U potrazi za poslom i bilo kakvom zaradom, poznate ličnosti u Srbiji latili su se raznih poslova. Tako pevači odoše u glumce, voditelji su propevali, a glumci postaju voditelji, jer se ispred kamera snalaze kao riba u vodi.

Kako pišu beogradski mediji, voditeljka Marija Kilibarda rešila je da se oproba kao glumica i to u rediteljskom prvencu Nikole Koje "Stado". Ona se na Instagramu pohvalila fotografijom sa snimanja, a pozira u društvu reditelja i glumačke ekipe, mada nije >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << precizirala da li glumi i koju ulogu. Nije da lepoj voditeljki fale pare, posebno posle udaje za bivšeg košarkaškog asa Vladimira Radmanovića, ali nije loše pokazati i glumački talenat za svaki slučaj.

Njen kolega Ognjen Amidžić već je dokazao da je multitalentovan. Kao muzičar osvojio je publiku u bendu Flamingosi, a uspešno se oprobao i kao glumac u filmovima "Crni Gruja i kamen mudrosti" i "Drug Crni u NOB-U". Jeste da je imao male uloge i gotovo se samo prošetao kroz film, ali bar može da se pohvali glumačkim iskustvom.

Tihomir Tepić proslavio se kao voditelj Grandovih emisija, a onda je rešio da propeva. Pre dve godine on je snimio singl "150 na sat", ali je njegov pevački debi prošao prilično nezapaženo kod publike.

- Kada glumci i pevači mogu da budu voditelji, možemo i mi voditelji da pevamo. Ovo je prvi singl, a snimili smo i spot koji je parodija na aktuelne spotove na našoj estradi - rekao je tada Tepić, koji se u spotu umesto u nekoj besnoj limuzini vozikao u renou starom nekoliko decenija koji se svaki čas kvario. Milan Kalinić diplomirao je glumu na BK Univerzitetu u klasi Ivana Bekjareva, ali mu je popularnost doneo voditeljski posao. Karijeru je započeo u "Letećem startu", a onda su usledile i druge brojne emisije po raznim TV stanicama, a njemu najbliža srcu bila je i ostala ružičasta televizija.

- Pozorište je bilo moja velika ljubav, pa sam upisao i završio Akademiju. Ako sam o glumi i razmišljao u nekim trenucima ludila, o voditeljskom poslu svakako nisam. A desilo se da je televizija postala dominantna u mojoj karijeri - rekao je jednom prilikom Kalinić.

Ivan Ivanović, zaštitno lice Prve televizije imao je žarku želju da se oproba na pozorišnim daskama, pa je dobio manju ulogu u predstavi "Ne oblači se za večeru" pre dve godine. Probe su počele, pisalo se da je Ivanović delom finansirao predstavu u kojoj glumi, a onda su počeli problemi. Premijera je sa proleća odložena za jesen, a onda je sve propalo, kao i glumačka karijera Ivanovića. Za razliku od njega Zoran Kesić je zadovoljan pojavljivanjem u reklamama. Em, se ne muči mnogo, em svoju popularnost dobro naplati kroz reklame.

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.