Majkl Džekson ima novi spot

Izvor: Vesti-online.com, 12.Mar.2011, 18:45   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Majkl Džekson ima novi spot

Iako je preminuo, poznati američki pevač i kralj pop muzike Majkl Džekson, dobiće u svojoj diskografiji još jednu pesmu i spot.

U nedelju, 13. marta, u 12 sati na MTV kanalu premijerno će biti emitovan spot za singl "Holivud Tunajt" (Hollywood Tonight) u izvođenju Majkla Džeksona.

Singl "Holivud tunajt“, koji je "USA tudej" (USA today) etiketirao kao "numeru sa neodoljivim prizvukom hita 'Bili Džin' (Billie Jean), nastao je tokom rada na albumu "Invinsibl" (Invincible). Pesmu je 2007. godine napisao je Majkl Džekson lično.

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.