Izvor: S media, 09.Apr.2012, 15:41 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Maja Gojković predstavila izborni program
Lider Narodne partije i kandidat za gradonačelnika Novog Sada, Maja Gojković predstavila je danas svoj program "1X5 - Šta ću konkretno uraditi u prvoj godini svog mandata".
Ona je pritom istakla da "svi Novosađani i Novosađanke moraju osetiti konkretne efekte decentralizacije", saopštila je Narodna partija.
Vučić: Građani gledaju kako da prežive
Palma: Trudnice i porodilje da imaju plate i hiljadu evra posle porođaja (VIDEO)
>> Pročitaj celu vest na sajtu S media <<
Bajatović uveren u "dvocifren rezultat" na izborima
"Nezaposlene novosadske porodilje će imati pravo na novčana primanja, kao i zaposlene i besplatan javni prevoz, a Grad će učestvovati u finansiranju više pokušaja vantelesne oplodnje", najavila je Gojkovićeva obrazlažući svoj program.
Prema njenim recicma, "školska deca će imati jedan besplatan zdrav obrok u školi i mogućnost da se besplatno bave jednim sportom", ukoliko ona bude izabrana za gradonačelnika.
"Novosadskim penzionerima ću obezbediti dodatak na penziju da mogu sebi da priušte potrebne lekove i druge, njima neophodne potrebštine", navela je Gojkovićeva.
Pored toga, ona je obećala i da će, u saradnji sa taksi udruženjima, žiteljima Novog Sada sa posebnim potrebama obezbediti beneficirani taksi prevoz.
(Tanjug, foto: ujedinjeniregionisrbije.rs)










