Izvor: Danas, 23.Dec.2010, 00:38 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Magično veče Vlatka i Stefana
Osim spektakla ništa manje se nije ni očekivalo od Vlatka Stefanovskog i Stefana Milenkovića na premijernom koncertu u krcatom Sava centru (drugi nastup je večeras, a treći 27. decembra). Magično muzičko veče virtuozi gitare i violine otvorili su rok instrumentalima, tipičnim za period u kojem je Stefanovski svirao u grupi Leb i sol. Nestrpljiva publika nije dopustila ni „akademsko“ kašnjenje od 10 minuta i aplauzom je umetnike počela da „doziva“ još pre njihovog izlaska na binu.
Tandem iz snova
Izvor: Blic, 23.Dec.2010
Dva vrhunska muzičara, gitarista Vlatko Stefanovski i violinista Stefan Milenković, nastupili su sinoć u prepunom Centru “Sava””. Kada su izašli na scenu, verni fanovi su neprekidnim višeminutnim ovacijama pozdravljali umetnike, koji su prilično ushićeni počeli svoj prvi zajednički koncert...







