MOSTAR: SUKOB SE SA STADIONA PRESELIO NA ULICE

Izvor: Kurir, 29.Sep.2011, 01:27   (ažurirano 02.Apr.2020.)

MOSTAR: SUKOB SE SA STADIONA PRESELIO NA ULICE

MOSTAR - Na ulicama Mostara ispred stadiona pod Bijelim Brijegom u toku je obračun navijača Fudbalskog kluba "Zrinjski" i policije.

Neredi su se na ulice preslili sa stadiona nakon što je pred sami kraj prekinuta utakmica između gradskih rivala "Zrinjskog" i "Veleža", jer su navijači upali na teren,javlja Radio Sarajevo.

Navijači Zrinjskog - "Ultrasi" - preskočili zaštitnu ogradu i upali na teren kada je "Velež" poveo sa 1:0 pogotkom u sudijskoj nadoknadi susreta osmine >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << finala fudbalskog Kupa BiH.

Na ulicama Mostara raspoređeno je više od 500 policajaca koji obezbeđuju najkritičnije tačke u gradu, kao i pripadnici specijalne policije, kao i policajci iz drugih kantona koji su došli u ispomoć koelegama.

Za sada nema podataka o eventualnim povređenim i pričnjenoj materijalnoj šteti.

Policija se za ovu utakmicu pripremala prethodnih dana, jer su gradski derbiji u Mostaru uvek ocenjeni kao skupovi visokog rizika.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.