Izvor: Kurir, 13.Maj.2013, 07:46 (ažurirano 02.Apr.2020.)
MOJE TRI: Pucamo na vrh!
Moje 3 iz Malmea fanovima poručuju da veruju u prolaz u finale i da će dati sve od sebe da ostvare uspeh
Mirna Radulović, Sara Jovanović, Nevena Božović iliti Moje 3 jedva čekaju 14. maj, kad će zapevati pred celom Evropom.One veruju da će se plasirati u finale Evrovizije s pesmom „Ljubav je svuda“. A tada, 18. maja, pucaju na sam vrh. U tome im pomaže Marija Šerifović. Bar ona zna kako treba osvojiti Evropu.
Drugoj probi prvog polufinala, >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << kad će kao šesnaeste nastupiti naše devojke, a koja je održana u subotu, prisustvovala je i Marija. Ona je pomno pratila nastup, a onda Neveni, Mirni i Sari dala savete. Marija je devojkama poželela da veliko evropsko takmičenje dovedu u Beograd.
- Nadamo se dobrom plasmanu, a ako je suditi po komentarima evrovizijskih fanova, ali i drugih učesnika, imaćemo razloga za slavlje - rekle su Moje 3 za Kurir.
Moje 3, iako im kladionice ne daju prevelike šanse za pobedu, na svakom koraku u Malmeu dobijaju samo pozitivne komentare. Što za pesmu, što za nastup, ali i za stajling, za koji je zadužena poznata srpska dizajnerka Ana Ljubinković.
Naša delegacija našla je malo vremena za odmor, a Šerifovićka im je priredila žurku u jednoj vili.
MOJE TRI: Pucamo na vrh!
Izvor: Dzungla.org, 13.Maj.2013
Moje 3 iz Malmea fanovima poručuju da veruju u prolaz u finale i da će dati sve od sebe da ostvare uspeh. Opširnije na Kurir













