MINIMALAC SLOBODE: Užičani savladali Spartak golom u 90. minutu

Izvor: Kurir, 26.Feb.2014, 17:52   (ažurirano 02.Apr.2020.)

MINIMALAC SLOBODE: Užičani savladali Spartak golom u 90. minutu

Fudbaleri Slobode savladali su Sparatak sa 1:0 u odloženom meču 16. kola Jelen Superlige Srbije. Strelac odlučujućeg gola bio je Miloš Žeravica

SUBOTICA - Fudbaleri užičke Slobode pobedili su u Subotici ekipu Spartaka sa 1:0 (0:0) u odloženom meču 16. kola Jelen Superlige Srbije.

Strelac jedinog pogotka bio je Miloš Žeravica u 90. minutu.

Meč je prvobitno trebalo da bude odigran u subotu, ali je odložen zbog >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << natopljenog terena.

Spartak se nalazi na osmom mestu na tabeli Jelen Superlige sa 21 bodom, dva manje ima Sloboda koja se nalazi na deobi 10. pozicije sa ekipom Voždovca.

U narednom 17. kolu Sloboda dočekuje Čukarički, dok Spartak gostuje OFK Beogradu.

>

Nastavak na Kurir...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.