MASA POTREŠEN: Video sam Šumahera, izgledao je kao da spava!

Izvor: Kurir, 13.Feb.2014, 16:30   (ažurirano 02.Apr.2020.)

MASA POTREŠEN: Video sam Šumahera, izgledao je kao da spava!

GRENOBL - Brazilac Felipe Masa izjavio je da je u bolnici u francuskom Grenoblu posetio nekadašnjeg klupskog kolegu Mihaela Šumahera, koji se nalazi u veštačkoj komi.

Šumaher je u veštačkoj komi od 29. decembra posle teškog pada na skijanju u Francuskoj, kada je glavom udario u stenu. Sedmostruki svetski šampion u F1 od tada je u bolnici u Grenoblu gde je dva puta bio podvrgnut operaciji, a lekari su pre dve nedelje počeli proces buđenja Šumahera smanjivanjem doze sedativa. >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << Nemački mediji navode da je Šumaher pre dva dana dobio upalu pluća.

"Došao sam da ga vidim onog dana kada nije bilo novinara. Stajao sam dugo pored njegovog kreveta. Dobro je što sam bio tamo. Izgledao je kao da spava, kao kad spava bilo ko od nas", rekao je Masa i dodao:

"Nadam se da će sve da bude u redu i da će da se probudi. Verujem da će potpuno da se oporavi".

On je kraju priznao da svakodnevno dobija informacije o zdravstvenom stanju Šumahera od porodice nemačkog vozača.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.