MALO JE NEZGODAN KAD POPIJE, VOLI DA VREĐA Žestoka kafanska tuča kod Velike Plane, penzioner leži mrtav pijan sa povredama glave

Izvor: SrbijaDanas.com, 23.Mar.2023, 18:20

"MALO JE NEZGODAN KAD POPIJE, VOLI DA VREĐA" Žestoka kafanska tuča kod Velike Plane, penzioner leži "mrtav pijan" sa povredama glave

Penzioner (69) iz okoline Velike Plane povređen je sa vidljivim povredama glave ispred jedne kafane, nakon čega je prevezen kod lekara.

Kako se saznaje, o slučaju je obavešetna policija, ali i Osnovno javno tužilaštvu u Velikoj Plani, a istraga je u toku.

- Sve se dogodilo u ponedeljak uveče u Novom Selu nadomak Velike Plane. Policiji je prijavljeno da je ispred lokalne kafane jedno lice u vidno alkoholisanom stanju leži sa povredama na licu. Pripadnici >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << MUP su izašli na teren negde oko četri sata ujutru i zatekli povređenog muškarca - kaže izvor iz istrage i dodaje:

- Povređeni je imao brojne masnice na licu, a očevici kažu da je jedva stajao na nogama i da je bio pijan. Navodno, on je tada inspektorima rekao da ne zna da li ga je neko napao i pretukao ili se povredio prilikom pada.

Kako navodi sagovornik upoznat sa slučajem, povređeni je kolima Hitne pomoći prevezen kod lekara, a konstatovane su mu lakše povrede.

Meštani Novog Sela kažu da se po selu priča da je penzioner dobio batine u kafanskoj tuči.

- Priča se da je dobio batine u kafani u koju često dolazi. On kad popije malo je nezgodan, voli i da uvredi i da provocira - kažu žitelji sela i dodaju:

- Kažu da su ga petorica tukla, a kasnije ostavila ispred kafane da leži. Lice mu je unakaženo, a bio je i u bolnici.

Nastavak na SrbijaDanas.com...






Povezane vesti

"IZVUKAO SAM GA IZ KOLA, UZEO MOTKU I TUKAO" Beskućnik koji je brutalno prebio penzionera u Velikoj Plani sve priznao

Izvor: Blic, 24.Mar.2023, 13:27

Penzioner D. S. (69) iz okoline Velike Plane u ponedeljak uveče teško je povređen nakon što ga je beskućnik V. J. (46) drvenom palicom pretukao ispred lokala nakon verbalne svađe.

Nastavak na Blic...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.