Lutao po aerodromu sedam dana

Izvor: Blic, 06.Nov.2008, 09:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Lutao po aerodromu sedam dana

Često se dešava da se ljudi izgube na velikim aerodromima širom sveta, ali nikada niko nije bilo toliko zbunjen da oko aerodroma luta punih sedam dana. To je, ipak, uspelo tridesetosmogodišnjem Grku Kristijanosu

Kaklamanisu.


Američki glumac Tom Henks u sceni iz filma "Terminal"

Čitavu sedmicu lutao po aerodromu u Hanoveru i oko njega, a službe bezbednosti sada istražuju kako je bilo moguće da ga niko ne uoči i vidi u čemu je problem. >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic <<

"Videla sam ga nekoliko puta i baš sam se zapitala kako je moguće da

taj čovek iz dana u dan negde leti. Na kraju sam zaključila da nešto ipak nije u redu i odlučila sam da pozovem policiju", rekla je Sabine Berger, koja radi na aerodromu u jednoj agenciji.

Ispostavilo se da nesrećni čovek ne zna ni reč bilo kojeg stranog jezika i nije se usuđivao da bilo koga pita kako da stigne do terminala koji mu je trebao.

Američki glumac Tom Henks glumio je u filmu Stivena Spilberga "Terminal" čoveka koji je, zbog nestabilnih političkih situacija, ostao bez svoje domovine i ne može da putuje nigde jer nema pasoš ni jedne države. Zbog toga je primoran da živi na aerodromu.

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.