Izvor: Nezavisne Novine, 24.Feb.2016, 21:38 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Lukavac: Pretučen i opljačkan srpski povratnik
PETROVO - Nepoznati počinioci pretukli su i opljačkali Uroša Stojanovića /87/, srpskog povratnika u Veliku Brijesnicu, naselje na Ozrenu u federalnoj opštini Lukavac, saznaje Srna od Stojanovićeve porodice.
Stojanoviću, koji živi sam u porodičnoj kući u zaseoku Rosulje, noćas su nanesene povrede po rukama, glavi i tijelu, zbog čega je povrijeđeni starac u teškom stanju prebačen na ortopediju tuzlanske bolnice.
Prema riječima članova Stojanovićeve porodice, >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << provalnici su devastirali unutrašnjost kuće.
Stojanovića je vezanog u kući pronašao njegov komšija.
Provalnici su Stojanovića opljačkali i u jesen 2009. godine, a prošle godine su mu iz sušare ukrali meso.
Večeras su na lice mjesta stigli pripadnici Policijske uprave Lukavac, a istragu će obaviti pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova Tuzlanskog kantona.
Nastavak na Nezavisne Novine...










