Liverpul doveo Loika Remija

Izvor: Vesti-online.com, 20.Jul.2014, 19:53   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Liverpul doveo Loika Remija

Crveni sa 10.700.000 evra aktivirali izlaznu klauzulu u ugovoru francuskog reprezentativca.

Suarezov naslednik: Remi u duelu sa Jaja Tureom

 

Liverpul ove godine radi ono što je Totenhem uradio prošle - pokušava da nadomesti odlazak jednog igrača svetske klase dovođenjem nekoliko odličnih igrača. Suarez je napustio Enfild, a na legendarni stadion su stili Adam Lalana, Lazar Marković, Riki Lambert, Emre Džan. Izgleda da je sledeći u nizu pojačanja >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << Crvenih Loik Remi (27).

 

Ugledni Bibisi prenosi da je uprava drugoplasirane ekipe minule Premijer lige aktivirala izlaznu klauzulu u ugovoru Francuza sa 10.700.000 evra i da je Kvins Park Rendžers morao da prihvati ovu ponudu. Napadač je već nekoliko puta izrazio želju da igra Ligu šampiona, a Hari Rednap je juče potvrdio da će biti teško zadržati ga u klubu.

 

Fudbaler je prošlu sezonu proveo na pozajmici u Njukaslu i postigao 14 golova na 26 utakmica u engleskom prvenstvu. On bi već u utorak mogao da obavi medicinske preglede na Enfildu, a verovatno će istog dana biti predstavljen kao nova akvizicija Brendana Rodžersa. Remi je u karijeri igrao za Lion, Lens, Nicu i Marselj.

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.