Izvor: Danas, 16.Jun.2019, 22:56 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Leto bez tramvaja 5 i 10
Prva faza radova na na rekonstrukciji ulica Kraljice Marije i 27. marta počela je u subotu, a zatvaranje deonice između Ruzveltove i Takovske doneće velike izmene u saobraćaju. Članak Leto bez tramvaja 5 i 10 se pojavljuje prvo na Dnevni list Danas.
Povezane vesti
PRVA FAZA Zbog početka rekonstrukcije "četiri bulevara" velike izmene u saobraćaju, a ovo su ALTERNATIVE
Izvor: Blic, 17.Jun.2019, 06:38
Dugo najavljivana rekonstrukcija ulica Kraljice Marije i 27. marta donela je velike izmene u saobraćaju. Prva faza radova trajaće do 20. avgusta.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Danas. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Danas. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.


