Izvor: Večernje novosti, 25.Jul.2014, 17:17 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Lepa Brena slomila ruku
Pevačica Lepa Brena doživela je jutros nesreću prilikom pada u hotelu Novom Vinodolskom gde sa suprugom Bobom Živojinovićem odmara svakog leta.Brena je sa suprugom bila na doručku kada se saplela, pala i slomila desnu ruku u zglobu. Nije bila nikakva nesreća, pala je na doručku i polomila ruku. Evo nas sada u Lovranu na pregledu, napukla joj je samo kost u ruci, staviće joj gips i nastavljamo dalje - rekao je za "alo.rs" njen suprug Slobodan Boba Živoinović. Brena do daljeg neće >> Pročitaj celu vest na sajtu Večernje novosti << nastupati, a otkazani su nastupi u Makarskoj i Bihaću, saopštila je PR služba popularne pevačice.Podsetimo, Lepa Brena još od od 2004. godine boluje od tromboze. Tada joj je na nastupu poplavela ruka i počela da trne zbog začepljenje glavne vene supklavije. Problem se ponovo pojavio u julu 2012. i zbog tromboze potključne vene provela tri dana na lečenju u Institutu za kardiovaskularne bolesti Dedinje. Pošto su joj lekari razbili tromb, pevačica je puštena kući. Od tada vodi računa o načinu života, pazi kako se hrani, vežba i trudi se da bude pod što manjim stresom.
Nastavak na Večernje novosti...
Evo šta se tačno dogodilo Lepoj Breni u Hrvatskoj (FOTO)
Izvor: Telegraf.rs, 25.Jul.2014
- Nezgoda se dogodila jutros u hotelu Novi Resort u Novom Vinodolskom kada je Lepa Brena krenula na doručak u japankama. U jednom trenutku se okliznula i zapela za stalak od suncobrana, zbog čega je izgubila ravnotežu i pala. Pritom se dočekala dlanovima na betonskoj podlozi, pri čemu se povredila...




