Izvor: S media, 19.Jun.2009, 16:30 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Lekari: Bogdan Diklić je bolje
Zdravstveno stanje glumca Bogdana Diklića je poboljšano i stabilno, saopštio konzilijum lekara Instituta za kardiovaskularne bolesti, Instituta za plućne bolesti i Klinike za hirurgiju Kliničkog centra Vojvodine.
"Lekari nastavljaju da prate zdravstveno stanje pacijenta na Odeljenju postoperativne nege Klinike za kardiovaskularnu hirurgiju, Instituta za kardiovaskularne bolesti Vojvodine", navodi se u saopštenju te zdravstvene ustanove.
Bogdanu Dikliću pozlilo >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << je u nedelju, 31. maja, u vreme kada je trebalo da igra u predstavi "Kandid", na proteklom Sterijinom pozorju.
Njemu je potom dijagnostifikovana plućna tromboembolija, a potom i infarkt srca, zbog čega je operisan.









