Lebron Džejms: Ženim se u septembru

Izvor: Mondo, 09.Mar.2013, 16:30   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Lebron Džejms: Ženim se u septembru

Jedan od najboljih košarkaša današnjice potvrdio je nagađanja medija da će u septembru konačno stati na ludi kamen i oženiti svoju srednjoškolsku ljubav.

AP

Nakon što je doneo pobedu ekipi Majamija u meču sa Orlandom i produžio niz na 16 pobeda zaredom, Lebron Džejms je priznao i da će se Savani Brinson 13. septembra zakleti na večnu ljubav.

Par, koji već ima dva sina, na svadbeno veselje u San Dijegu pozvaće samo najbliže prijatelje i rodbinu.

Džejms i Savana su u vezi još od srednjoškolskih dana, a verio ju je 2011. prstenom vrednim 300.000 dolara.

(MONDO)

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.