Lažne najave za koncerte Saše Matića

Izvor: Vesti-online.com, 29.Avg.2011, 06:26   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Lažne najave za koncerte Saše Matića

Saša Matić (33) ni kriv, ni dužan našao se u nezavidnoj situaciji. Želeći da iskoristi njegovu popularnost neko je oblepio mnoge gradove u BiH i Hrvatske s njegovim plakatima na kojima se najavljuju koncerti koje Saša nije ugovorio! Ovakav odnos prema pevaču i njegovim obožavaocima šokiralo je Matića.

- Ne mogu da verujem čime se sve ljudi bave zarad novca, ali neću dozvoliti da varaju moju publiku. Volim da nastupam u Bosni i Hrvatskoj i nedavno sam imao uspešnu letnju >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << turneju po većim gradovima ovih bivših jugoslovenskih republika.

Tačne informacije o svim mojim koncertima u narednom periodu mogu se naći isključivo na mom sajtu - poručuje Matić.

Nastavak na Vesti-online.com...



Povezane vesti

Lažne najave za koncerte Saše Matića u BiH

Izvor: Nezavisne Novine, 29.Avg.2011

Saša Matić (33) ni kriv, ni dužan našao se u nezavidnoj situaciji. Želeći da iskoristi njegovu popularnost neko je oblijepio mnoge gradove u BiH i Hrvatske s njegovim plakatima na kojima se najavljuju koncerti koje Saša nije ugovorio!

Nastavak na Nezavisne Novine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.