Izvor: Vesti-online.com, 26.Nov.2013, 10:32 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Lažne dojave o bombama u Nišu
Policija u Nišu dobila je danas lažne dojave o podmetnutim bomba u zgradama "Jugoistoka" i Višeg i osnovnog suda u tom gradu.
Portparol niške policije Lidija Pavlović rekla je agenciji Beta da se radi na utvrđivanju identiteta osobe koja je jutros oko 7.30 javila da su bombe podmetnute.
Zaposleni u zgradama suda i "Jugoistoka" posle provere vratili su se na posao.
Pre nekoliko dana, beogradska policija dobila je dojavu o postavljenoj bombi u novom Merkatoru, ali je kontradiverziona ekipa utvrdila da se radi o lažnoj dojavi.
Nastavak na Vesti-online.com...
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.











