Lazar je hteo samo u Liverpul

Izvor: Mondo, 14.Avg.2014, 14:28   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Lazar je hteo samo u Liverpul

Menadžer "Redsa" Brendan Rodžers objasnio da je još nekoliko klubova bilo zainteresovano za talentovanog Čačanina. Zvali ga i saigrači iz reprezentacije.

Foto: AP/Nam Y. Huh

Malo je mesta za fudbalski napredak i afirmaciju kao što je Liverpul. Lazar Marković dobro je to shvatio krajem prošle sezone, razdužio opremu Benfike i za veliki novac otišao na Enfild (klub je dobio 12,5 miliona evra).

Nekadašnji fudbaler Partizana osvojio je titulu i u Portugalu, >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << pa pojačao petostrukog šampiona Evrope. Menadžer viceprvaka Premijer lige Brendan Rodžers objasnio je pod kakvim je okolnostima reprezentativac Srbije otišao u Englesku.

"Mladi Marković imao je još dve ili tri ponude klubova koji su bili zainteresovani za njega. Zvali su ga klubovi u kojima igraju njegovi drugovi iz reprezentacije... Ipak, on je hteo da dođe baš u Liverpul", objasnio je Rodžers.

Džerard, Marković i saigrači pokušaće da sledeće godine osvoje prvu titulu od nastanka Premijer lige. Njihov šef je zadovoljan sastavom i izgledom novog tima.

Naravno, još se očekuje dolazak levog beka Sevilje Alberta Morena.

"Njegov dolazak bio bi velika naznaka napretka celog kluba. To bi bila odlična slika stanja u kom se Liverpul nalazi. Napravili smo značajan pomak poslednjih nekoliko godina. Sposobnost da dovedemo najbolje igrače kod nas je odlična", objasnio je Rodžers.

U Liverpul su ovog leta stigli Riki Lambert, Adam Lalana, Emre Džan, Dejan Lovren i Divok Origi. Na pozajmicu je stigao Havijer Mankiljo iz Atletika. Otišli su Luis Suarez i Pepe Reina.

Nova sezona Premijer lige počeće za vikend. Da li ste napravili svoj tim na MONDO Fantasy Premijer ligi?

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.