Izvor: Kurir, 25.Okt.2011, 15:05 (ažurirano 02.Apr.2020.)
LOKAL NE MOŽE NI BESPLATNO DA IZDA DVE GODINE
KURŠUMLIJA - U jednoj od najprometnijih ulica u Kuršumliji Milovan Nikolić dve godine pokušava da izda lokal besplatno, ali nema zainteresovanih da iznajme lokal i bez mesečne naknade.
Vlasnik Milovan Nikolić (51) je na lokalu postavio tablu sa natpisom "Izdajem lokal gratis", međutim dve godine se niko nije javio da besplatno iznajmi njegov poslovni prostor.
On kaže da u njegovoj petočlanoj porodici nema zaposlenih i da nemaju prihode, a razlog za besplatno izdavanje >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << poslovnog prostora je, kako je naveo Nikolić, da obezbedi makar novac za struju.
Lokal od oko 50 kvadratnih metara u prizemlju kuće, ima električnu energiju pa Nikolići mesečno moraju da plaćaju po 800 dinara račune za struju iako nema potrošnje.
"Hteo sam da izdam lokal bez mesečne nadoknade samo da se oslobodim računa za struju", istakao je on dodajući da se njegov lokal nalazi u Topličkoj ulici, koja je veoma prometna, međutim Nikolića, osim iz radoznalosti, niko još nije pitao da preuzme lokal za rad.
On kaže da je u prizemlju kuće napravio lep prostor koji može da posluži za razne delatnosti, počev od kancelarija do trgovinske radnje, uredio magacin, sve to uredno prijavio i planirao da izda za pristojnu kiriju od koje bi njegova porodica mogla da pokrije osnovne troškove.
Međutim, Nikolić, inače otac troje maloletne dece, priznaje da je pogrešno uložio svoje nadnice.
Bračni par Nikolić radi sezonske poslove i živi od nadnica.
"Džak brašna od 25 kilograma košta oko 800 dinara, pa umesto da kupim brašno taj novac moram da dam za struju. Sada nailazi zima, nema sezonskih poslova. Imamo dečiji dodatak od svega 6.600 dinara i to nam je za hranu i ostale troškove", naveo je Milovan.
Lokal u Kuršumliji ni besplatno ne može da izda dvije godine
Izvor: Nezavisne Novine, 25.Okt.2011
KURŠUMLIJA - U jednoj od najprometnijih ulica u Kuršumliji, Milovan Nikolić dvije godine pokušava da izda lokal besplatno, ali nema zainteresovanih da iznajme lokal i bez mjesečne naknade.
Niko neće besplatan lokal
Izvor: RTS, 25.Okt.2011
Milovan Nikolić iz Kuršumlije već dve godine na uspeva da izda lokal u tom gradu bez naplaćivanja kirije. ..U jednoj od najprometnijih ulica u Kuršumliji, Milovan Nikolić dve godine pokušava da izda lokal besplatno, ali nema zainteresovanih da koriste lokal i bez mesečne naknade...Nikolić (51)...





