LISAC ODGOVORIO: Čoviću, to je bezobrazluk!

Izvor: Kurir, 22.Jun.2013, 08:14   (ažurirano 02.Apr.2020.)

LISAC ODGOVORIO: Čoviću, to je bezobrazluk!

Važno je platiti, nije važno kako.

Generalnog menadžera ABA lige Romana Lisca pogodila je izjava prvog čoveka KK Crvena zvezda Nebojše Čovića, koji je otkrio kako Partizan plaća svoje kazne u regionalnom takmičenju. Čović je istakao da će crno-beli sve kompenzovati hotelom i najavio da bi i klub s Malog Kalemegdan po istom principu mogao da plati graškom, a Lisac je, vidno uznemiren, izneo svoj stav:

- To je bezobrazluk! Nama je svejedno kako >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << će neko da nam plati kaznu. Hoće li nam dati novac, koji ćemo kasnije potrošiti na prevoz za igrače i smeštaj, ili će nam obezbediti nešto od toga - nema razlike. To je, to je, to je... Ne znam šta da kažem - izjavio je Lisac.

(G. F.)

zoomHoće hotel... Roman Lisac

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.