LETI, LETI, BOJAN: Plakati u centru Novog Sada protiv Pajtića

Izvor: Kurir, 11.Apr.2013, 01:41   (ažurirano 02.Apr.2020.)

LETI, LETI, BOJAN: Plakati u centru Novog Sada protiv Pajtića

Plakati predstavljaju nastavak političke kampanje kojom tražimo raspisivanje vanrednih pokrajinski izbora, kako bi se pokrajina uvela u redovno stanje, rekao je lider "Treće Srbije" Miroslav Parović

NOVI SAD - Centar Novog Sada je u sredu uveče oblepljen plakatama protiv predsednika vojvođanske vlade Bojana Pajtića, na kojima piše "Leti, leti, leti, Bojan", a zgrada Vlade Vojvodine je predstavljena kao nojeva bajka.

Na dnu plakata nalazi se internet adresa >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << www.trecasrbija.rs što je adresa sajta političke organizacije "Treća Srbija" koja je članica vladajuće koalicije u Novom Sadu.

Lider "Treće Srbije" Miroslav Parović potvrdio je da ta organizacija stoji iza izrade i lepljenja plakata, dodajući da plakati nemaju veze sa mitingom zakazanim za petak, na kome će učestvovati i "Treća Srbija", već je, kako je rekao, "ta akcija planirana ranije".

"Plakati predstavljaju nastavak političke kampanje kojom tražimo raspisivanje vanrednih pokrajinski izbora, kako bi se pokrajina uvela u redovno stanje", izjavio je Parović, navodeći da je akcija lepljenja plakata najavljeno na sajtu "Treće Srbije".

Nastavak na Kurir...



Povezane vesti

Osvanuli plakati protiv Bojana Pajtića

Izvor: Press, 11.Apr.2013

Na dnu plakata nalazi se internet adresa www.trecasrbija.rs što je adresa sajta političke organizacije "Treća Srbija" koja je članica vladajuće koalicije u Novom Sadu...Lider "Treće Srbije" Miroslav Parović potvrdio je Tanjugu da ta organizacija stoji iza izrade i lepljenja plakata, dodajući...

Nastavak na Press...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.