Kvalitetan telefon za malo para

Izvor: Mondo, 15.Jan.2016, 21:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kvalitetan telefon za malo para

Poznati kineski proizvođač pametnih telefona može da se pohvali odličnim novim modelom.

Oppo F1 zvanično je predstavljen pre nekoliko dana i trenutno se može nabaviti samo u Vijetnamu. Međutim, Oppo je najavljivao da će se novi model prodavati i u Evropi.

E, pa, kampanja je startovala tako je da uređaj moguće poručiti u nekoliko evropskih zemalja. Početna cena iznosi 229 evra. Uz telefon se dobija i Selfie štap. Kompanija daje i popust u iznosu od 5 evra >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << prilikom plaćanja.

Oppo F1 dolazi sa ekranom veličine 5 inča HD 720p rezolucije, Snapdragon 616 čipsetom i 3GB RAM memorije. Interna memorija iznosi 16GB dok kapacitet ugrađene baterije iznosi 2500 mAh. Kućište je izrađeno od aluminijuma a na prednjoj strani nalazi se i 2.5D Gorilla Glass 4 zaštitno staklo, piše GSM Arena.

Glavna kamera ima 13MP a prednja 8MP. Dostupan je i softver namenjen selfie fanovima. Možete koristiti i ekran umesto blica.

Nadamo se da će uskoro moći da se nabavi i u našoj zemlji. Do tada, pogledajte kako uređaj izgleda.

Čekamo vaše komentare ispod vesti i na Facebooku,Twitteru i Instagramu.

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.