Kurtajev advokat: Nije pucano ka deci

Izvor: B92, 09.Jan.2023, 21:12

Kurtajev advokat: "Nije pucano ka deci"

Advokat Kujtim Keveši koji brani Azema Kurtaja osumnjičenog da je pucao na dvoje srpske dece izjavio je da ranjavanje Srba nije zasnovano na etničkoj osnovi.

On je dodao i da je Kurtaj pucao u samoodbrani, prenosi Gazeta ekspres.

“Pucano je jednom u vazduh, drugi put prema zemlji, nije ciljano ka deci”, rekao je Keveši.

On je istakao i da je Kurtaj, inače pripadnik Kosovskih bezbednosnih snaga, pucao kako bi "rasterao gomilu" koju mu je blokirala put.
>> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << />
"Ne mogu da razumem kako kosovske institucije same sebi daju golove“, rekao je Keveši komenatrišući izjave posle ovog napada.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.